Про школу

1–4 – 13
5 – 9 – 14
10 – 11 – 4

У школі поглиблено вивчається:
• інформатика ( )
• українська мова ( )

У школі працює 50 вчителів з них:

• спеціаліст 5
  • спеціаліст II кваліфікаційної категорії 8
  • спеціаліст I кваліфікаційної категорії 18
  • спеціаліст вищої категорії 23
  • педагогічне звання «Учитель методист» 7
  • педагогічне звання «Старший учитель» 12
  • Відмінник освіти України 3
  • молодих вчителів (до 3 років) 4

Школа працює над педагогічною проблемою «Підвищення ефективності та якості уроку як основної форми організації навчально-виховного процесу в умовах модернізації освіти, вдосконалення педагогічної майстерності вчителя в розбудові особистісно-зорієнтованого освітнього процесу школи».
У навчальному закладі обладнано 13 навчальних кабінетів для початкової школи, 2 кабінети для ГПД (із них один укомплектований ліжками для денного сну) 18 кабінетів для школи II-III ступенів, кабінет фізики, хімії, математики, української мови та літератури , іноземної мови, світової літератури, 2 кабінети інформатики. До послуг учнів актова зала та спортивна зала, бібліотека, кабінет практичного психолога та соціального педагога. Технологічні навики учні отримують в обладнаних кабінетах обслуговуючої та технічної праці.
Працює шкільна їдальня, стоматологічний кабінет та медичний кабінет.
Школа підключена до мережі Інтернет, має свій сайт.
Всі вчителі школи володіють методикою використання ІКТ.
Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі працюють 12 гуртків різних напрямків, якими охоплено 100 % учнів.
Школа бере участь у реалізації проекту дослідно-експериментальної роботи з теми: «Особистісно-орієнтована система превентивного виховання дітей та учнівської молоді», а офіційним представником громадської організації «Вінницький регіональний центр інформацій «Креатив» в реалізації загальноукраїнської компанії «Толерантність, як шлях до Європи»»,у міжнародному проекті «IEARN»:
«Народні костюми світу»
«Прапор моєї країни»
«Міжнародний Японський дитячий клуб»

У школі працює шкільний євроклуб « Euro Ukraine», що поглиблює знання учнів щодо місця України на міжнародній арені, популяризації процесу інтеграції України в європейську спільноту.

Розклад дзвінків:

0) 07.40 - 08.25