Інформація для батьків майбутніх першокласників

Прийом документів з 01.06.2020 р. по 27.06.2020 р.

Запис проводиться тільки при наявності повного комплекту документів.Документи подаються одним з батьків дитини (їх законними представниками) особисто. Прохання приходити виключно в обумовлений заздалегідь час (згідно запису в електронній черзі). Під час відвідування закладу дотримуйтесь вимог, передбачених карантинними умовами:маски, рукавички, засоби антисептичні, соціальна дистанція.

Перелік документів:

1.Документ, що посвідчує особу батьків (оригінал паспорта або іншого документу та його копія).

2.Свідоцтво про народження дитини оригінал та копію.

3.Оригінал або копія медичної довідки 086-1/о, копія форми 06\о (щеплення).

4.Особам, які мають право на першочергове зарахування, потрібно принести підтверджуючі документи, які зазначені в Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 за № 564/32016.

Нагадаємо, згідно з діючими нормами закону відвідувати державні заклади освіти можуть лише ті діти, які отримали щеплення за Календарем профілактичних щеплень, тому обов’язково подається форма №063/о(копія)Присутність дитини під час подання заяви про зарахування, жеребкування або її зарахування не є обов’язковою. Електронна черга подачі оригіналів документів до 1 класу

Шановні батьки! Будьте поважними і розважливими під час запису. Оберіть зручний для Вас час і дату. Вписуємо прізвище дитини та ініціали. Приходьте на визначений Вами час із запобіжними засобами, визначеними під час карантину.Посилання для попереднього самозапису:bit.ly/36xjuE1