Свято Останнього дзвоника_2020

#останнійдзвінок_2020

Лінійка останнього дзвоника 2019-2020 навчального року запам’ятається всім незвичністю, тому що проводиться так уперше. Випуск 2020

Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника та успішним завершенням цього непростого навчального року! У цей святковий день звертаємось до всіх школярів із побажанням добра, щастя і здоров’я. Останній шкільний дзвоник сповіщає вам про омріяний прихід літніх канікул. Ми впевнені, що ви проведете їх весело і цікаво, загартуєтеся,наберетеся сил, зустрінете нових друзів. Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні випускників, для яких рік був надзвичайно важливим, вирішальним і відповідальним. Вам вистачить знань, умінь, сміливості та наполегливості впевнено йти до обраної мети, беручи на себе відповідальність за власну долю та долю Української держави. А ваші майбутні успіхи неодмінно стануть нашою гордістю.Дякуємо всім батькам за співпрацю, розуміння, відповідальне ставлення до дистанційного навчання, за щоденні зусилля, допомогу та підтримку в цьому процесі.Нехай сьогодні останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм та вірою у майбутнє!

А Першого вересня діти обов`язково наповнять подвір’я школи галасливим сміхом і розпочнуться заняття.

В добру путь!!!

Вітання вчителям від випускників 2019-2020 н.р.

Випускники 2019 2020

Вітання від випускників 11-А класу своєму класному керівникові Даугелене Оксані Петрівнівід та від випускників 11-Б класу своєму класному керівникові Журавель Тетяні Василівні

11 А для класного керівника

11б для класного керівника

Привітання класного керівника випускникам 11-А

від класного керівника 11 А

Привітання класного керівника випускникам 11-Б класу

класний керівник 11-Б

Директор Микола Васильович Базилевський вітає відмінників та учнів - переможців олімпіад, конкурсів, які гідно представляли школу у 2019-2020 н.р.

Привітання директора 2019 2020