До Дня захисту дітей

Дорогі діти, шановні дорослі!

Щиро вітаємо всіх вас з Міжнародним днем захисту дітей – світлим, добрим, веселим святом, що супроводжується дзвінким дитячим сміхом, подарунками і розвагами. Безтурботне щасливе дитинство під мирним небом з батьками, з грамотними і чуйними вихователями, змістовним дозвіллям, комфортними умовами для проживання – це найкраще, що може дарувати доля кожній дитині. Бажаємо, щоб так і було. Щодня ми вкладаємо частину свого серця, своєї душі у чудову країну, ім’я якої «Дитинство». Хай це буде спорт, мистецтво, будь-яка сфера, що стосується розвитку дітей, розкриття їхніх талантів і становлення як особистостей, ми готова допомагати і підтримувати. Адже діти – наше майбутнє, і щастя цього майбутнього України певною мірою залежить від нас, дорослих.

Давайте ж разом зробимо все можливе, щоб дитинство наших молодших поколінь було яскравим і цікавим. Це не важко здійснити, але дуже важливо.

Щастя кожній родині, тепла, затишку, любові і уваги до дітей, один до одного. Зі святом дитинства!

Права і обов'язки дітей Історичний розвиток прав дитини та їх особливості. Частина 1

Конвенція про права дитини

Наскільки добре ви знаєте права своїх і чужих дітей: тест

До дня захисту дітей тест