Сакури у школі

13.04.2021 наша школа також долучилась до висадки сакур на пришкільній території,які презентувала «Нова якість». Цю благородну справу доручили майбутнім першокласникам та їхнім батькам. Працювали всі старанно. Робітники школи копали ямки, батьки садили саджанці,а малеча поливала водою. Сподіваємось, що деревцям буде затишно на нашому подвір’ї, так як і майбутнім школярикам у стінах нашої школи. Вийшло невеличке свято, в підсумку якого ростимуть як молоді деревця, так і діти-школярі… Щодо дітей, йдеться не тільки про фізичний ріст,а й духовний, бо такі корисні справи, як садіння дерев,роблять шляхетними юні серця…Від того, якими виростуть діти, залежить наше майбутнє.

Віримо, що мешканці навколишніх будинків теж будуть милуватися сакурами, і в них не виникне бажання викопати їх на свої дачі.

/Files/images/photo5454226622308790779.jpg /Files/images/IMG_3517.JPG /Files/images/IMG_3518.JPG