Проведено заняття щодо поводження з вибухонебезпечними та підозрілими предметами

З 2-6 травня класними керівниками були проведені заняття щодо поводження з вибухонебезпечними предметами

На виконання п. 5 доручення Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля за результатами наради, проведеної 15 квітня 2022 року та з дотриманням реалізації державної політики щодо здійснення заходів з протимінної діяльності, інформування населення про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів.

Учні усіх паралелей у доступній формі ознайомлені про поводження з вибухонебезпечними та невідомими предметами. На он-лайн заняттях були використані презентації, відео, навчальні посібники у вигляді коміксів для дітей „Мінна безпека не без ПЕКа“ та „Безпечний Пекосвіт“.

Учні 2-В, 7-В, 8-А, 8-В, 10-Б класів зустрілись на он-лайн уроці з представниками ДСНС на тему: "Обережно: вибухонебезпечні предмети!"